SZC logo

Érdi Szakképzési Centrum

OM kód: 520243 | 2370 Dabas, József Attila u. 107.

Intézmény logo

Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA

Hírek

2023. ápr. 24.


  RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS

  A 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 43.§ (2) alapján iskolánk az alábbi tanulmányi területekre ír ki rendkívüli felvételi eljárást a 2023-2024-es tanévre.

  RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS

  A 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 43.§ (2) alapján iskolánk az alábbi tanulmányi területekre ír ki rendkívüli felvételi eljárást a 2023-2024-es tanévre.

  OM: 203036/003

  Szakképzőiskola:
  0308    turizmus-vendéglátás ágazat (pincér-vendégtéri szakember, cukrász, szakács)
  0311    orientációs év

  A beérkezett felvételi kérelmekről az iskola igazgatója dönt.

  A rendkívüli felvételi eljárásban egy új jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni, melynek beadási határideje 2023.05.19. A jelentkezési lap beszerezhető az iskola titkárságán, vagy letölthető itt.

  A jelentkezési lap mellé, technikumi jelentkezés esetén kérjük, hogy csatolják a központi írásbeli felvételi vizsgaértékelő lapjának, az általános iskola által hitelesített másolatát, amennyiben ezt eddig még nem tették meg.

  Felvételi jelentkezéshez csatolandó egészségügyi dokumentumok:

  • Oltási igazolás (védőnőtől vagy oltási könyv másolata)
  • Szülői nyilatkozat a gyermek egészségi állapotáról
  • Háziorvosi nyilatkozat a gyermek egészségi állapotáról
  • 8. osztályos iskolaorvosi eredmény fénymásolata

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán TDK-ra készülve!

  Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán TDK-ra készülve!

  Ismét TDK-ra készülünk! Diákjaink nagy érdeklődéssel vettek részt az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán szervezett Tudományos Diákköri Konferenciára felkészítő programon, amiben az egytem tanáraival megismerkedve, betekintést nyerhettek az egyetemi életbe, ráhangolódva a tudományos kutatásra. 

  2023. febr. 7.


  Péntekné Hegedűs Rita, Fazakas-Nyitrai Enikő

  Első félév sporteseményei

  Első félév sporteseményei

  2022. október 11-én iskolánk szervezte meg a Pest megyei csoport egyik selejtezőjét, melyen csapatunk 1. helyen végzett, így továbbjutott a középdöntőbe. A középdöntőt is iskolánk rendezhette október 25-én, itt sajnos csak 4. helyet sikerült megszereznünk.

  2023. febr. 16.


  Kovacsikné Gendur Anikó

  Jelentkezők egyeztetett felvételi jegyzéke a 2023-2024-es tanévre

  Jelentkezők egyeztetett felvételi jegyzéke a 2023-2024-es tanévre

  Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Elkészült a 2023-2024-es tanévre az intézményünk 9. évfolyamára jelentkezettek felvételi eljárásának hivatalos végeredménye, az egyeztetett felvételi jegyzék. A felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést 2023. április 28-ig levélben küldjük el a jelentkezőknek és az általános iskoláknak. A jegyzék tanulmányi területenként tartalmazza az oda felvételt nyert tanulók oktatási azonosítóját vagy jeligéjét.

  2023. ápr. 22.


  Igazgatóság


  Partnereink

  • Érdi Szakképzési Centrum
  • Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium mellett működő Alapítvány
  • Szakképző Központ Nonprofit Kft.
  • Érdi SzC Kossuth Zsuzsanna SZKI hivatalos facebook oldala
  SZC logo

  Érdi Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium

    2370 Dabas, József Attila u. 107.

   • Telefon: +3629560670

    E-mail: kzsdabas@kzsdabas.hu

    OM azonosító: 520243


   2023Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium