SZC logo

Érdi Szakképzési Centrum

OM kód: 520243 | 2370 Dabas, József Attila u. 107.

Intézmény logo

Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA

Hírek

2023. febr. 7.


Péntekné Hegedűs Rita, Fazakas-Nyitrai Enikő

  Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán TDK-ra készülve!

  Ismét TDK-ra készülünk! Diákjaink nagy érdeklődéssel vettek részt az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán szervezett Tudományos Diákköri Konferenciára felkészítő programon, amiben az egytem tanáraival megismerkedve, betekintést nyerhettek az egyetemi életbe, ráhangolódva a tudományos kutatásra. 

  Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán TDK-ra készülve!

  Ismét TDK-ra készülünk! Diákjaink nagy érdeklődéssel vettek részt az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán szervezett Tudományos Diákköri Konferenciára felkészítő programon, amiben az egyetem tanáraival megismerkedve, betekintést nyerhettek az egyetemi életbe, ráhangolódva a tudományos kutatásra. 

  Diákjaink megtudhatták, hogy a kutatói munka középiskolai szinten bármilyen-őket érdeklő-témából megvalósítható, segítségképpen egyetemi konzulensekkel dolgozhatnak együtt, akik sok jó tanáccsal ellátják az érettségi előtt álló diákjainkat.

  Ifjú kutatóink, akik nagy érdeklődéssel vettek részt a fenti programban: Kollár Vivien Cintia 12.F osztályos tanuló, pénzügyi számviteli ügyintéző szakképző évfolyamból, Rapcsó Zsanett és Német Máté 12.N osztályos szakma utáni érettségiző osztályból, Oláh Dorina, Buzás Alexandra és Akácos Viktória a10.F pénzügyi-számviteli ügyintéző technikumból.

  Ifjú kutatóinknak sikeres együttműködést kívánunk az Óbudai Egyetem tanáraival és sok sikert kutató munkájukhoz!

  Péntekné Hegedűs Rita - helyi konzulens
  Fazakas-Nyitrai Enikő- helyi konzulens, egyetemi kapcsolattartó

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Első félév sporteseményei

  Első félév sporteseményei

  2022. október 11-én iskolánk szervezte meg a Pest megyei csoport egyik selejtezőjét, melyen csapatunk 1. helyen végzett, így továbbjutott a középdöntőbe. A középdöntőt is iskolánk rendezhette október 25-én, itt sajnos csak 4. helyet sikerült megszereznünk.

  2023. febr. 16.


  Kovacsikné Gendur Anikó

  Jelentkezők egyeztetett felvételi jegyzéke a 2023-2024-es tanévre

  Jelentkezők egyeztetett felvételi jegyzéke a 2023-2024-es tanévre

  Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Elkészült a 2023-2024-es tanévre az intézményünk 9. évfolyamára jelentkezettek felvételi eljárásának hivatalos végeredménye, az egyeztetett felvételi jegyzék. A felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést 2023. április 28-ig levélben küldjük el a jelentkezőknek és az általános iskoláknak. A jegyzék tanulmányi területenként tartalmazza az oda felvételt nyert tanulók oktatási azonosítóját vagy jeligéjét.

  2023. ápr. 22.


  Igazgatóság

  RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS

  RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS

  A 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 43.§ (2) alapján iskolánk az alábbi tanulmányi területekre ír ki rendkívüli felvételi eljárást a 2023-2024-es tanévre.

  2023. ápr. 24.  Partnereink

  • Érdi Szakképzési Centrum
  • Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium mellett működő Alapítvány
  • Szakképző Központ Nonprofit Kft.
  • Érdi SzC Kossuth Zsuzsanna SZKI hivatalos facebook oldala
  SZC logo

  Érdi Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium

    2370 Dabas, József Attila u. 107.

   • Telefon: +3629560670

    E-mail: kzsdabas@kzsdabas.hu

    OM azonosító: 520243


   2023Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium