SZC logo

Érdi Szakképzési Centrum

OM kód: 520243 | 2370 Dabas, József Attila u. 107.

Intézmény logo

Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA

Hírek

2023. febr. 7.


Péntekné Hegedűs Rita, Fazakas-Nyitrai Enikő

  Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán TDK-ra készülve!

  Ismét TDK-ra készülünk! Diákjaink nagy érdeklődéssel vettek részt az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán szervezett Tudományos Diákköri Konferenciára felkészítő programon, amiben az egytem tanáraival megismerkedve, betekintést nyerhettek az egyetemi életbe, ráhangolódva a tudományos kutatásra. 

  Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán TDK-ra készülve!

  Ismét TDK-ra készülünk! Diákjaink nagy érdeklődéssel vettek részt az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Karán szervezett Tudományos Diákköri Konferenciára felkészítő programon, amiben az egyetem tanáraival megismerkedve, betekintést nyerhettek az egyetemi életbe, ráhangolódva a tudományos kutatásra. 

  Diákjaink megtudhatták, hogy a kutatói munka középiskolai szinten bármilyen-őket érdeklő-témából megvalósítható, segítségképpen egyetemi konzulensekkel dolgozhatnak együtt, akik sok jó tanáccsal ellátják az érettségi előtt álló diákjainkat.

  Ifjú kutatóink, akik nagy érdeklődéssel vettek részt a fenti programban: Kollár Vivien Cintia 12.F osztályos tanuló, pénzügyi számviteli ügyintéző szakképző évfolyamból, Rapcsó Zsanett és Német Máté 12.N osztályos szakma utáni érettségiző osztályból, Oláh Dorina, Buzás Alexandra és Akácos Viktória a10.F pénzügyi-számviteli ügyintéző technikumból.

  Ifjú kutatóinknak sikeres együttműködést kívánunk az Óbudai Egyetem tanáraival és sok sikert kutató munkájukhoz!

  Péntekné Hegedűs Rita - helyi konzulens
  Fazakas-Nyitrai Enikő- helyi konzulens, egyetemi kapcsolattartó

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Pályaorientációs rendezvényeink

  Pályaorientációs rendezvényeink

  2023.10.10. - Pályaorientációs nap - Szakmáink pályaorientációs célú bemutatása az általános iskolásoknak

  2023. szept. 6.


  Igazgatóság

  Javító vizsgák 2022/2023

  Javító vizsgák 2022/2023

  Tájékoztató a javítóvizsgák kapcsán

  2023. aug. 25.


  KZS

  JELENTKEZÉS DOBBANTÓ PROGRAMRA A 2023/2024-ES TANÉVBEN

  JELENTKEZÉS DOBBANTÓ PROGRAMRA A 2023/2024-ES TANÉVBEN

  Dobbantó program és Műhelyiskola. A Dobbantó program keretében a szakképző iskola előkészítő évfolyamán alapkompetencia-fejlesztés folyik, amelynek célja, hogy az alapfokú végzettséggel nem rendelkező, 15. életévüket már betöltött fiatalokat felkészítse a szakmatanulásra.

  2023. júl. 24.


  Igazgatóság


  Partnereink

  • Érdi Szakképzési Centrum
  • Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium mellett működő Alapítvány
  • Szakképző Központ Nonprofit Kft.
  • Érdi SzC Kossuth Zsuzsanna SZKI hivatalos facebook oldala
  SZC logo

  Érdi Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium

    2370 Dabas, József Attila u. 107.

   • Telefon: +3629560670

    E-mail: kzsdabas@kzsdabas.hu

    OM azonosító: 520243


   2023Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium